Witam.

Mam na imię Iza. Jestem miłośniczką nowoczesnych technologii. Od przeszło 15 lat stałą pasjonatką Internetu, jednak dopiero niedawno uświadomiłam sobie potencjał możliwości zarobienia z wykorzystaniem tego niesamowitego narzędzia.
Pierwszy raz w życiu zabrałam się za pisanie bloga. Przyznam się, że trochę się boję.

Moim drugim, a właściwie pierwszym, bo wcześniejszym wielkim zainteresowaniem jest biologia. A skoro biologia, to się potoczyło dalej i doszła medycyna naturalna. Jestem z wykształcenia biologiem i pracuję w oświacie.
I tak się fantastycznie stało, że mogę się dzielić z Tobą moją wiedzą, którą cały czas pogłębiam. Siadam do komputera, do Internetu i wio…  szukam, szukam i eureka. Znowu coś odkryłam nowego.
Jedno jest pewne w tym szalonym, nowoczesnym świecie – Natura jest Najlepsza. Natury nic nie oszuka – GMO, leki, najnowsze wynalazki związane z promieniowaniem pola elektromagnetycznego itd. Za wszystko będziemy musieli zapłacić. Już płacimy…
A skoro człowiek jest na szczycie „drabiny” ewolucyjnej, skoro udało się nam, jako gatunkowi, to również naszym obowiązkiem jest dbać i szanować  Naszą Matkę Ziemię i wszystkich jej mieszkańców. Bo „Ziemia Nie Należy Tylko Do Człowieka”
Od pewnego czasu zajęłam się również biznesem XXI wieku, opartym na wzajemnym szacunku, uczciwej współpracy i wysokiej jakości produktu. Zapraszam Ciebie do zapoznania się z moją propozycją a być może współpracą.

Zapisz się na mój Newsletter

 

przykładowy opis
Udostępnij ten wpis

Podziel się z innymi